BİZ KİMİZ

Codegrafi dijital dünyanın bize getirdiği teknolojileri ve imkanları en üst seviyede kullanarak siz değerli müşterilerimize aktarmayı hedefleyen dijital pazarlama firmasıdır.

Dijital Dünya'da Markanızı en iyi şekilde anlatan taze fikirler ve yenilikçi çözümler ile hedef kitlenizi analiz edip markanızı en iyi şekilde konumlandırarak potansiyel müşteri kitlenizi yakalıyoruz.

Sizleri'de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

NELER YAPARIZ

Web Çözümleri

Dijital Dünya'da talepleriniz doğrultusunda modern tarzda,kullanımı kolay ve tüm cihazlara uyumlu şekilde çalışmalarınızı hazırlıyoruz

E-ticaret Çözümleri ve Danışmanlık

Ürünlerinizi online dünya'da satışını gerçekleştirmeniz için kullanıcı dostu,kullanışlı panel ve pazarlama ile ilgili danışmanlık vererek potansiyel müşteri kitlenizi ve satışınızı arttırıyoruz.

Dijital Pazarlama

Tüm dijital reklam mecralarını kullanarak ürün veya hizmetinizi dijitalleşen dünyaya entegre ederek potansiyel müşteri sayınızı arttırıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Çağımızın güçlü silahı olan sosyal medya aracılığıyla markanızı hedef kitlenize etkileyici içeriklerle ulaştıyor ve bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Grafik Tasarım

Markanızın hedeflerine ve isteklerine göre akılda kalıcı ve etkileyici grafiklerle sizi anlatıyor ve markanızı en iyi şekilde aktarıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Markanın kendini ifade etme şekillerinden biri olan Kurumsal Kimlik çalışmasıyla sizleri dinliyerek ihtiyaçlarınızı çıkartarak sizi en iyi tanıtan çalışmalar hazırlıyoruz.

NELER YAPTIK